DRODZY RODZICE, KOCHANE DZIECI

 

 Aktualna sytuacja niestety nie pozwala nam na spotkania w przedszkolu
i na wspólne, codzienne czytanie bajek. Dlatego serdecznie Was zapraszamy do słuchania bajek czytanych i nagranych specjalnie dla Was:) oraz do wspólnych wirtualnych zabaw. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się taka forma kontaktu. A jeśli zechcecie namalować ilustrację do bajki koniecznie przyślijcie nam zdjęcie swojego obrazka i siebie oczywiście!

 

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Z przyjemnością zamieścimy je w galerii internetowej naszego przedszkola:)

 

Zapraszamy Was do kontaktu z nami od poniedziałku do piątku w godzinach dopołudniowych od 8:00 do 13:00 poprzez rozmowy na skyp’ie,
rozmowy telefoniczne czy też  korespondowanie z użyciem maila.

 

maile:

gr. I:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gr. II   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gr. III   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gr. IV   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gr. V   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gr. VI   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gr. VII   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gr. VIII   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Dyrektor i Nauczyciele