W najbliższy poniedziałek (22.06), planujemy wybrać się w plener i urządzić piknik!
Dzieci mogą w tym dniu przynieść zdrowe przekąski.
A że lato kojarzy nam się z lodami… to i lodów w tym dniu też nie zabraknie 🙂
W najbliższy poniedziałek (22.06), planujemy wybrać się w plener i urządzić piknik!
Dzieci mogą w tym dniu przynieść zdrowe przekąski.
A że lato kojarzy nam się z lodami… to i lodów w tym dniu też nie zabraknie 🙂