Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla grup najstarszych odbędzie się:

Prosimy w tym dniu o elegancki ubiór dla obu wymienionych grup.

Mądre Sowy prosimy o elegancki ubiór w zestawieniach: na biało-czarno lub na biało-granatowo

Wesołe Żabki prosimy o elegancki ubiór.

Dziękujemy!!!