Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla grup najstarszych odbędzie się:
- 23.06. (wtorek) godz. 9:00 – gr. III „Pszczółki” będzie żegnana przez gr. IV „Bajkowe Skrzaty”
Prosimy w tym dniu o elegancki ubiór dla obu wymienionych grup.
- 25.06. (czwartek) godz. 9:30 – gr. VII „Mądre Sowy” będzie żegnana przez gr. VI „Wesołe Żabki”
Mądre Sowy prosimy o elegancki ubiór w zestawieniach: na biało-czarno lub na biało-granatowo
Wesołe Żabki prosimy o elegancki ubiór.
Dziękujemy!!!