Reprezentacja naszych wychowanków wzięła wczoraj udział w eliminacjach V edycji Mieleckiego Konkursu Piosenki „Na Ludowo-Zespołowo” im. Janusza Mejzy odbywającym się w SCK w Mielcu.
Koordynatorem i pomysłodawcą jest Pani Małgorzata Pazdro – instruktor i chórmistrz ZPiT Rzeszowiacy. W tym roku konkurs patronatem objęli: Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Prezydent Miasta Mielca. Konkurs promuje tradycję i folklor wśród młodego pokolenia.
😊 A oto nasze sukcesy:
– w kategorii duety:
III miejsce: Michalina Peret i Franciszek Waręda (gr. VII)
Nagroda dodatkowa: Alicja Hyjek i Julian Zalewski (gr. VI)
– w kategorii soliści (5-10 lat):
I miejsce: Leon Graniczka (gr. VII)
III miejsce: Amelia Jasińska (gr. VII)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!






