Reprezentacja naszych wychowanków wzięła wczoraj udział w eliminacjach V edycji Mieleckiego Konkursu Piosenki „Na Ludowo-Zespołowo” im. Janusza Mejzy odbywającym się w SCK w Mielcu.

Koordynatorem i pomysłodawcą jest Pani Małgorzata Pazdro – instruktor i chórmistrz ZPiT Rzeszowiacy. W tym roku konkurs patronatem objęli: Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Prezydent Miasta Mielca. Konkurs promuje tradycję i folklor wśród młodego pokolenia.

😊 A oto nasze sukcesy:

– w kategorii duety:

III miejsce: Michalina Peret i Franciszek Waręda (gr. VII)

Nagroda dodatkowa: Alicja Hyjek i Julian Zalewski (gr. VI)

– w kategorii soliści (5-10 lat):

I miejsce: Leon Graniczka (gr. VII)

III miejsce: Amelia Jasińska (gr. VII)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!