Drodzy Rodzice!

Przesyłamy obiecane maile grupowe,

na które możecie do nas pisać

ze swoimi zapytaniami, potrzebami, sugestiami, spostrzeżeniami.

Zachęcamy Was, by na te maile wysyłać zdjęcia

wytworów pracy Waszych dzieci oraz skany ich działań twórczych,

które powstają podczas realizacji przygotowanych dla Was zabaw/zajęć.

Niech późniejsze podziwianie ich przez dzieci

obok prac kolegów i koleżanek na naszej stronie internetowej,

pozwoli im czuć, że mimo tej trudnej sytuacji

wciąż są najważniejszymi członkami przedszkolnej społeczności :)

PS. Przekażcie Waszym dzieciaczkom,

że wysyłamy im mnóstwo uścisków i przytulasów!!!

MAILE GRUPOWE:

mail gr. I – pani Ania i pani Edytka

mail gr. II – pani Agnieszka i pani Kasia

mail gr. III – pani Ilonka i pani Agnieszka

mail gr. IV – pani Karolinka i pani Kasia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (UWAGA! - nie pomylić z bajkowymi:)

mail gr. V – pani Kasia i pani Basia

mail gr. VI - pani Monika i pani Beatka

mail gr. VII – pani Madzia i pani.... Madzia :)

mail gr. VIII – pani Gosia i pani Ania

MOŻLIWOŚĆ KONSULTACJI Z PSYCHOLOGIEM - Joanna Herba-Kosiba - pod numerem tel. 608 755 736